Honey Kimchi Wings
krokante kipvleugels • kimchi glaze
10.50
Crunchy Chicks
kiptenders, natuur of zoetzure saus
12.50
Bruschetta Burrata
geroosterde pagnotta • burrata • tomatenpesto
14.00
Loaded Sweet Potato Fries
pulled chicken • jalapeño • avocado
18.00
Cappuccino Sharing (2 personen)
Naanbrood • 2 crispy samosa • butter chicken • muhammara • komkommer-yoghurt • kruidensalade
18.00
Gember-Pompoensoep
feta • chili-olie • pompoenpitten
8.00
Garnaalkroket
knolselder • salsa verde • grijze garnalen
14.00
Carpaccio
salsa verde • pastinaakchips • parmezaanse kaas
14.00
Classic Bolo
bolognaise • rundsgehakt • parmezaan
18.00
Mush & Chick
roomsaus • champignon • kip
19.50
Yellow Curry
kip • zachte curry • kokosroom • paprika
19.50
Red Scampi
scampi • pikante tomaten-roomsaus • chili • look
21.00
Ravioli Aubergine
burrata • champignon • tartuforoom
22.00
Basil Tagliatelle
basilicumroom • parmezaan crumble • pulled chicken
Japanse Yaki Udon
kip of scampi • udon • wokgroenten • shitake • sesam • yaki-saus
19.50 / 22.00
Korean Spicy Udon
crispy chicken bites • udon • guchujang • wokgroenten • krokante uitjes
21.00
Yellow Curry Wok
kip of scampi • gele thaise curry • wokgroenten • kokosmelk • basmatirijst
19.50 / 22.00
Kimchi Chicken
pulled chicken • crispy aardappels • kersttomaat • parmezaan
18.00
Thai Scampi
gemarineerde scampi • mango • crispy nori • Thai dressing
19.50
Nordic Salmon
gerookte zalm • gekookt eitje • avocado • tonnato-saus
19.50
Gegratineerde Kipfilet
kipfilet uit de oven • champignonroomsaus
aardappelgarnituur naar keuze
19.50
Chicken Tikka Masala
romige tomaat-kerriesaus • garam masala •basmatirijst • munt-yoghurt
24.00
Gegrilde kipfilet
gegrilde kip • warme seizoensgroenten
saus naar keuze: peper • champignon
aardappelgarnituur naar keuze
21.00
Kogelbiefstuk
mals rundvlees • frisse salade
saus naar keuze: peper • champignon
aardappelgarnituur naar keuze
29.00
Swiss Butter Steak
romeinse sla • beurre de Paris • balsamico
aardappelgarnituur naar keuze
31.00
Stoofvlees
home made • frisse salade • frietjes
27.50
Ierse Hereford Entrecote 300g
witloofsalade • truffel-citroendressing
saus naar keuze: peper • champignon
aardappelgarnituur naar keuze
34.00
Zalm
gebakken zalm • spinaziepuree • citroen-dillebotersaus • grijze garnalen
26.00
Sole Tom Kha
tongrolletjes • tom kha botersaus • aardappelpuree • grijze garnalen
27.00
Double Chicken
gepaneerde kip • romeinse sla • cheddar • tomaat • brioche brood
16.50
Black Agnus
angus beef • pepermayo • gebakken ui • cheddar • brioche brood
18.00
Dubai Burger
angus beef • boschampignon • truffelsaus • brioche brood
23.00
Voor kinderen t.e.m. 9 jaar
Chicken Tenders
12.00
Chicken Burger
12.00
Cheeseburger
12.00
Spaghetti bolognese
12.00
Merguez Kip
12.00
Kinderpannenkoek
lichte of donkere suiker • Nutella +€1
6.50
Kinderijsje
bol ijs naar keuze • hoorntje of potje • slagroom • discobolletjes
4
Frenche Toast
warme brioche • mascarponecreme • amandelcrumble • ahornsiroop
13.00
Cheesecake
caramel • noten
11.00
Churros
mango curd • kokos-feuilletine crunch
11.00
Vanille Crème Brûlèe
verse aardbeien • pistache
10.50
Pistamisu
pistachecreme • luchtige biscuit • geroosterde pistachenoten
11.00
Pistache Crêpe
pistachecrème • napoleon-citroensaus • pistache crunch
11.00
Moelleux
warme chocoladecake met vloeibare kern • vanille-ijs
10.50
Mango Cheesecake
mango curd • luchtige cheescakecreme • kokos feuilletine
11.00
Appeltaart
appeltaart • vanille-ijs • salted caramel
11.00
Carrot Cake
luchtige worteltaart • witte chocolade • vanille-ijs • walnoot
11.00
Tiramisu Classico
mascarpone • espresso • lange vingers
11.00
Pannenkoek Natuur 9.00
STAP 1 • KIES UW BASIS
lichte bruine suiker1.00
donkerbruine suiker1.00
poedersuiker1.00
M&M’s1.50
brownie1.50
oreo2.00
kinder bueno2.00
speculoos2.00
STAP 2 • KIES UW SAUS
nutella1.50
chocoladesaus1.50
frambozencoulis1.50
karamelsaus1.50
witte chocoladesaus1.50
speculoossaus1.50
kandijsiroop1.50
slagroom1.50
STAP 3 • KIES UW FRUIT
aardbei3.50
frambozen2.50
blauwe bessen2.50banaan2.00STAP 4 • KIES UW BOL IJS
vanille2.00
aardbei2.00
chocolade2.00s
Chaudfontaine plat-bruis 0.25l
3.00Chaudfontaine plat-bruis 0.5l
5.50
Verse sinaasappelsap
4.50
Coca-Cola
3.50
Coca-Cola Zero
3.50
Fanta
3.50
Sprite
3.50Gini
3.50
Ice Tea • Green • Peach
3.50
Schweppes Tonic
3.50
Schweppes Ginger Ale
4.00
Schweppes Agrum
3.50
Appelsap
3.00Capri Sun
3.00
Mojito Classic
9.00Passion Green Fizz8.00Watermelon Ginger Fizz8.00
Mojito Strawberry
9.50
Mojito Passion
9.50
Mojito Golden
9.50
Gingerito
9.50
Pina Colada
9.50
Hibiscus Homemade Iced Tea
6.50
Ginger Lemon Homemade Iced Tea
6.50Blood Orange Citrus Iced Tea
6.50Iced Latte
4.50Iced Latte kinder bueno
6.00
Iced Vanilla Latte
5.50
Iced Caramel Latte
5.50
Suppl siroop +1,00
Smoothies
Aardbei7.00
Aardbei • banaan7.00
Aardbei • mango7.00
Ananas • mango7.00Dragon fruit • kokos7.00
Milkshakes
Milkshake vanille6.50Milkshake banaan 7.00
Milkshake aardbei6.50
Milkshake kinderbueno7.00
COFFEEAlle koffies ook verkrijgbaar als deca
Suppl. siroop +1.00
Cappuccino3.50
Latte Macchiato4.50
Coffee3.50
Espresso3.50
Flat White4.50
Chocolademelk Callebaut5.00
Fresh Mint Tea3.50
Black tea3.50
ORGANIC TEA
Sip the SpiceAnijs • gember chunks • kaneel • korenbloemen • koriander • zoethoutwortel6.00
Citrus CalmBramenblad • brandnetel • gember • kamille • kaneelstukjes • lindebloesem • sinaasappelbloesem • sinaasappelschil • venkelzaad6.00
Ginger LemonBramenblad • citroenschil • citroengras • gember • peperkorrels • pepermunt • verveine • zonnebloembloesem • zoethout6.00