STARTERS


Honey Kimchi Wings
krokante kipvleugels • kimchi glaze 
 10.50

Crunchy Chicks
kiptenders, natuur of zoetzure saus
 12.50

Bruschetta Burrata
geroosterde pagnotta • burrata • tomatenpesto
 14.00

Loaded Sweet Potato Fries
pulled chicken • jalapeño • avocado
 18.00

Cappuccino Sharing (2 personen)
Naanbrood • 2 crispy samosa • butter chicken • muhammara • komkommer-yoghurt • kruidensalade
 18.00

Gember-Pompoensoep
feta • chili-olie • pompoenpitten
 8.00

Garnaalkroket
knolselder • salsa verde • grijze garnalen 
 14.00

Carpaccio
salsa verde • pastinaakchips • parmezaanse kaas
 14.00

PASTA’S


Classic Bolo
bolognaise • rundsgehakt • parmezaan
 18.00

Mush & Chick
roomsaus • champignon • kip
 19.50

Yellow Curry
 kip • zachte curry • kokosroom • paprika
 19.50

Red Scampi
scampi • pikante tomaten-roomsaus • chili • look
 21.00

Ravioli Aubergine
 burrata • champignon • tartuforoom
 22.00

Basil Tagliatelle 

basilicumroom • parmezaan crumble • pulled chicken 

WOKGERECHTEN


Japanse Yaki Udon
kip of scampi • udon • wokgroenten • shitake • sesam • yaki-saus
 19.50 / 22.00

Korean Spicy Udon
crispy chicken bites • udon • guchujang • wokgroenten • krokante uitjes
 21.00

Yellow Curry Wok
kip of scampi • gele thaise curry • wokgroenten • kokosmelk • basmatirijst
 19.50 / 22.00

SALADES


Kimchi Chicken
pulled chicken • crispy aardappels • kersttomaat • parmezaan
 18.00

Thai Scampi
gemarineerde scampi • mango • crispy nori • Thai dressing
 19.50

Nordic Salmon
gerookte zalm • gekookt eitje • avocado • tonnato-saus 
 19.50

VLEES


Gegratineerde Kipfilet
kipfilet uit de oven • champignonroomsaus
aardappelgarnituur naar keuze
 19.50

Chicken Tikka Masala
romige tomaat-kerriesaus • garam masala •basmatirijst • munt-yoghurt
24.00

Gegrilde  kipfilet
gegrilde kip • warme seizoensgroenten
saus naar keuze: peper • champignon 
aardappelgarnituur naar keuze
 21.00

Kogelbiefstuk
mals rundvlees • frisse salade
saus naar keuze: peper • champignon 
aardappelgarnituur naar keuze
 29.00

Swiss Butter Steak
romeinse sla • beurre de Paris • balsamico
aardappelgarnituur naar keuze
 31.00

Stoofvlees
home made • frisse salade • frietjes
27.50

Ierse Hereford Entrecote 300g

witloofsalade • truffel-citroendressing 
saus naar keuze: peper • champignon 
aardappelgarnituur naar keuze
 34.00

VIS


Zalm
gebakken zalm • spinaziepuree •  citroen-dillebotersaus • grijze garnalen
 26.00

Sole Tom Kha
tongrolletjes • tom kha botersaus • aardappelpuree  • grijze garnalen 
 27.00

BURGERS


Double Chicken
gepaneerde kip • romeinse sla • cheddar • tomaat • brioche brood
16.50

Black Agnus
angus beef • pepermayo • gebakken ui • cheddar • brioche brood
18.00

Dubai Burger
angus beef • boschampignon • truffelsaus • brioche brood
23.00

KIDS MENU


            Voor kinderen t.e.m. 9 jaar

 

Chicken Tenders

12.00
Chicken Burger
12.00

Cheeseburger
12.00
Spaghetti bolognese
12.00
Merguez Kip
12.00

Kinderpannenkoek
lichte of donkere suiker • Nutella +€1
6.50

Kinderijsje
bol ijs naar keuze • hoorntje of potje • slagroom • discobolletjes
4

DESSERTEN


Frenche Toast
warme brioche • mascarponecreme • amandelcrumble  • ahornsiroop 
13.00

 Cheesecake
caramel • noten   
11.00

Churros
mango curd • kokos-feuilletine crunch
11.00

Vanille Crème Brûlèe
verse aardbeien • pistache
10.50

Pistamisu 
pistachecreme • luchtige biscuit • geroosterde pistachenoten
11.00

Pistache Crêpe
pistachecrème • napoleon-citroensaus  • pistache crunch

11.00

Moelleux
warme chocoladecake met vloeibare kern • vanille-ijs
10.50

Mango Cheesecake

mango curd • luchtige cheescakecreme • kokos feuilletine  
11.00

Appeltaart
appeltaart • vanille-ijs • salted caramel
11.00

Carrot Cake
luchtige worteltaart • witte chocolade • vanille-ijs • walnoot
11.00

Tiramisu Classico
mascarpone • espresso • lange vingers
11.00

PANNENKOEKEN


Pannenkoek Natuur 9.00
STAP 1 • KIES UW BASIS

lichte bruine suiker1.00

donkerbruine suiker1.00

poedersuiker1.00

M&M’s1.50

brownie1.50

oreo2.00

kinder bueno2.00

speculoos2.00

STAP 2 • KIES UW SAUS

nutella1.50

chocoladesaus1.50

frambozencoulis1.50

karamelsaus1.50

witte chocoladesaus1.50

speculoossaus1.50

kandijsiroop1.50

slagroom1.50

STAP 3 • KIES UW FRUIT

aardbei3.50

frambozen2.50

blauwe bessen2.50banaan2.00STAP 4 • KIES UW BOL IJS

vanille2.00

aardbei2.00

chocolade2.00s

FRISDRANKEN


Chaudfontaine plat-bruis 0.25l
3.00Chaudfontaine plat-bruis 0.5l

5.50

Verse sinaasappelsap
4.50

Coca-Cola 
3.50

Coca-Cola Zero
3.50

Fanta
3.50

Sprite
3.50Gini
3.50

Ice Tea • Green • Peach
3.50

Schweppes Tonic
3.50

Schweppes Ginger Ale
4.00

Schweppes Agrum
3.50

Appelsap
3.00Capri Sun
3.00

MOCKTAILS


Mojito Classic
9.00Passion Green Fizz8.00Watermelon Ginger Fizz8.00

Mojito Strawberry
9.50

Mojito Passion
9.50

Mojito Golden
9.50

Gingerito
9.50

Pina Colada
9.50

ICED DRINKS


Hibiscus Homemade Iced Tea
6.50

Ginger Lemon Homemade Iced Tea
6.50Blood Orange Citrus Iced Tea
6.50
Iced Latte
4.50Iced Latte kinder bueno
6.00

Iced Vanilla Latte
5.50

Iced Caramel Latte
5.50

Suppl siroop +1,00

SMOOTHIES & MILKSHAKES



Smoothies

Aardbei7.00

Aardbei • banaan7.00

Aardbei • mango7.00

Ananas • mango7.00Dragon fruit • kokos7.00

Milkshakes

Milkshake vanille6.50Milkshake banaan 7.00

Milkshake aardbei6.50

Milkshake kinderbueno7.00

WARME DRANKEN



COFFEEAlle koffies ook verkrijgbaar als deca

Suppl. siroop +1.00
Cappuccino3.50

Latte Macchiato4.50

Coffee3.50

Espresso3.50

Flat White4.50

Chocolademelk Callebaut5.00

Fresh Mint Tea3.50

Black tea3.50

ORGANIC TEA

Sip the SpiceAnijs • gember chunks • kaneel • korenbloemen • koriander • zoethoutwortel6.00

Citrus CalmBramenblad • brandnetel • gember • kamille • kaneelstukjes • lindebloesem • sinaasappelbloesem • sinaasappelschil • venkelzaad6.00

Ginger LemonBramenblad • citroenschil • citroengras • gember • peperkorrels • pepermunt • verveine • zonnebloembloesem • zoethout6.00